O KANCELARII

Poznaj naszą kancelarię

Kancelaria Trio Legal Snażyk Granicki powstała z połączenia dwóch renomowanych kancelarii: SGP Legal Snażyk Granicki oraz Lawards. Początki Kancelarii sięgają 1990 roku – wyrosła ona na bazie Kancelarii założonej ponad 20 lat temu przez radcę prawnego Macieja Łukowicza. Przez ten czas Kancelaria uczestniczyła w procesach polskiej transformacji gospodarczej będąc doradcą w wielu procesach prywatyzacyjnych, transakcjach fuzji i przejęć, restrukturyzacjach oraz debiutach spółek na rynkach kapitałowych.

Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z prawem rynku kapitałowego oraz prawem korporacyjnym. Prawnicy kancelarii Trio Legal Snażyk Granicki budują swoje wieloletnie doświadczenie zapewniając kompleksowe wsparcie prawne dla instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych oraz podmiotów poszukujących wsparcia prawnego w transakcjach finansowania i przekształceń własnościowych, a także podmiotów z sektora nowych technologii, które wprowadzają innowacyjne produkty i rozwiązania.

Głównymi cechami charakteryzującymi podejście Kancelarii w kontaktach biznesowych z klientami są skuteczność oraz zrozumienie. Mamy pełną świadomość, że wspólny sukces zależy w wysokiej mierze od jakości dialogu i ścisłej współpracy ze zleceniodawcą. To dzięki nim, możemy w pełni wykorzystać naszą prawniczą wiedzę oraz doświadczenie w środowisku biznesowym. Charakteryzuje nas prawnicze podejście do problemu w połączeniu z biznesową sprawnością w wykonywaniu powierzonych nam zadań.

Poruszamy się na wielu polach, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i różnorodni. Obsługujemy między innymi liczne transakcje kapitałowe oraz transakcje typu M&A. Zajmujemy się również tworzeniem optymalizacji podatkowych. Jesteśmy ściśle związani z szeroko pojętym rynkiem nowych technologii (SaaS, e-commerce oraz technologie mobilne, fintech). Dzięki znajomości różnych środowisk biznesowych jesteśmy ekspertami w łączeniu i wspieraniu interesów naszych klientów.